vyberte si svého poradce
608 974 189
klíč k vašemu podnikání

Hypotéka a stavební spoření se špičkovou službou

Když vlastní úspory nestačí, jsou hypotéka a stavební spoření nejvýhodnějšími způsoby, jak získat prostředky na financování bydlení. Díky tuhému konkurenčnímu boji dnes existuje široká nabídka hypotečních úvěrů. Pomineme-li základní parametry, jako je výše hypotéky v závislosti k ceně zastavované nemovitosti, doba splácení a délka fixace úrokové sazby, většinu zájemců zajímá, s jakou úrokovou sazbou bude jejich hypotéka nebo stavební spoření spláceno a kolik přeplatí. Pro rychlou orientaci postačí jednoduchá hypoteční kalkulačka.
Dalším důležitým parametrem je, za jakým účelem bude hypotéka poskytnuta. Hypotéka může být kromě financování vlastního bydlení poskytnuta i bez prokazování účelovosti, známá také jako Americká hypotéka. Peníze jsou převedeny klientům na jejich účty. Tak si někdo třeba splní sen o novém autě, příjemné dovolené, nebo splatí jiné předchozí úvěry, které byly poskytnuty za méně výhodných podmínek. Vhodné refinancování, neboli přeúvěrování Vám také ušetří značné finanční prostředky.

Využijte jedinečnou příležitost. Společně nalezneme to nejvhodnější z mnoha řešení, které Vám hypotéky a stavební spoření nabízejí.


kancelar