vyberte si svého poradce
608 974 189
klíč k vašemu podnikání

Hypotéka a stavební spoření se špičkovou službou

Když vlastní úspory nestačí, jsou hypotéka a stavební spoření nejvýhodnějšími způsoby, jak získat prostředky na financování bydlení. Díky tuhému konkurenčnímu boji dnes existuje široká nabídka hypotečních úvěrů. Pomineme-li základní parametry, jako je výše hypotéky v závislosti k ceně zastavované nemovitosti, doba splácení a délka fixace úrokové sazby, většinu zájemců zajímá, s jakou úrokovou sazbou bude jejich hypotéka nebo stavební spoření spláceno a kolik přeplatí. Pro rychlou orientaci postačí jednoduchá hypoteční kalkulačka.
Dalším důležitým parametrem je, za jakým účelem bude hypotéka poskytnuta. Hypotéka může být kromě financování vlastního bydlení poskytnuta i bez prokazování účelovosti, známá také jako Americká hypotéka. Peníze jsou převedeny klientům na jejich účty. Tak si někdo třeba splní sen o novém autě, příjemné dovolené, nebo splatí jiné předchozí úvěry, které byly poskytnuty za méně výhodných podmínek. Vhodné refinancování, neboli přeúvěrování Vám také ušetří značné finanční prostředky.
Z řady možností je další vyhledávanou hypotéka bez příjmů. Tu využívají především živnostníci, kteří optimalizují svá daňová přiznání a nejsou schopni bankám doložit své příjmy. 
Využijte jedinečnou příležitost a společně nalezneme to nejvhodnější z mnoha řešení, které Vám hypotéky a stavební spoření nabízejí.


kancelar